banner113

Başkan Şahin'den Gökbel'e sağlık ocağı müjdesi

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, İlçe Sağlık Müdürü Nadir Aldemir ve Karakocalı Muhtarı Şerafettin Yiğit ile birlikte Gökbel Yaylası’na giderek, atıl vaziyette bulunan Gökbel Sağlık Ocağı’nda incelemelerde bulundu. Şahin ambulans sözünü tuttuktan sonra sağlık ocağı ve sağlık personelinin kalacağı binanın da tefrişatını yapmak için kolları sıvadı. 

Başkan Şahin'den Gökbel'e sağlık ocağı müjdesi
15 Temmuz 2021 Perşembe 14:37

banner108
banner238

Bölge halkına en kısa sürede sağlık ocağını aktif hale getireceklerinin sözünü veren Başkan Şahin, “Kaplanhanı, Söğüt, Sarımut, Çayarası, Gökbel, Karapınar, Dikmetaş, Çökele, Kadıyakası, Köprübaşı, Gödüre, Gömürgen ve Samsa ve diğer yaylalara Yaylalarına hizmet edecek olan 2 Adet Tam Teşekküllü Ambulans sözümüzü tuttuğumuz gibi, bölgedeki sağlık ocaklarının tefrişatı için de kollarımızı sıvadık. 

Bu amaçla İlçe Sağlık Müdürümüz Nadir Aldemir ve Karakocalı Muhtarı Şerafettin Yiğit ile birlikte Gökbel’de atıl vaziyette olan Sağlık Ocağında incelemelerde bulunduk. En kısa sürede bölgeyi modern bir sağlık ocağına kavuşturacağız. Bununla da yetinmedik. Tefrişat ile birlikte Sağlık Ocağını daha da geliştirerek 112 istasyonuna da dönüştürmek için çalışmalarımıza başladığımızı da müjdelemek istiyorum. Bizlere eşlik eden ve sevgi gösteren yayla sakinlerimize de misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ediyoruz. Onlar talep etti biz yaptık. Bizlere güvenenleri dün olduğu gibi bundan sonra da asla mahcup etmedik etmeyeceğiz. Yaptığımız hizmetler hizmetin en güzeline layık Alanya’mıza ve Alanya’mızın yaylalarına hayırlı olsun. Rabbim sağlık ve sıhhat versin inşallah” diye konuştu.

ŞAHİN’E SEVGİ GÖSTERİSİ
Öte yandan Gökbel’de atıl vaziyetteki sağlık ocağında incelemelerde bulunan Başkan Şahin’e yayla sakinleri de büyük ilgi gösterdi ve sevgi gösterisinde bulundu. Bir süre yayla sakinleri ile sohbet eden Şahin de; ”Bize gelen her talebi karşılamak için gayret gösteriyoruz. Hangi talep gelirse bu bizim işimiz değil demiyoruz. Alanya halkına hizmet borcumuzu ödemek için dün olduğu gibi bundan sonra da elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz” dedi

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.