banner247
banner174
banner113

Başkan Yücel’den Başkent Üniversitesine teşekkür!

banner106

Başkan Yücel, 12 gün boyunca Covid-12 tedavisi görüp sağlığına kavuştuğu Başkent Hastanesi doktorlarına ve çalışanlarına yayınladığı bir ilanla teşekkür etti.

Başkan Yücel’den Başkent Üniversitesine teşekkür!

banner108
banner238
Korona virüs salgınını atlatan ve evde istirahat halinde bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 12 gün boyunca Covid-19 tedavisi görüp sağlığına kavuştuğu Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesi’ne yayınladığı bir ilanla teşekkür etti. Başkan Yücel’in teşekkür ilanı şöyle: 
Tedavi süresince şahsıma büyük bir özen gösteren ve sağlığıma kavuşmamda önemli katkısı olan Başkent Üniversitesi Hastanesi Kurucusu Prof. Dr. Mehmet Haberal’a, Merkez Müdürü Dr. Cevahir Haberal’a, Alanya Başkent Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Tunçkıran’a, Başhekim Yardımcısı Öğretim Görevlisi Dr. Hüsamettin Akküçük’e, Başhekim Yardımcısı Yoğun Bakım Doktoru Uzman Dr. Tayfun Birtay’a, Gögüs Hastalıkları Uzman Dr. Ali Rıza Meral’e, Servis Doktoru Dr. Osman Zenginbaş’a, Yoğun Bakım Doktoru Dr. Mehmet Atalay’a, tüm yoğun bakım ünitesi personeline ve tüm kahraman sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim. 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.