banner113

İBRAHİM TATLISES ŞİFAYI ALANYA'DA BULUNDU. İŞTE ALANYA'YA GELME NEDENİ VE ŞUANDA HANGİ HOTELDE. TÜM BU SORULARIN CEVABI HABERDE!

banner106

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses dün beraberindeki bir gurup ile birlikte Alanya'da bulunan ALANYUM alışveriş merkezine geldi.

19 Nisan 2022 Salı 09:58

banner108
banner238

İbrahim Tatlıses'in sürpriz Alanya ziyareti, alışveriş merkezi Alanyum'a gitmesiyle ortaya çıktı.  Sanatçı, tekerlekli sandalyede Alanyum AVM'deki mağazaları gezerken görüldü. Tatlıses, yaklaşık yarım saat kaldığı Alanyum AVM'den yoğun izdiham sonrası ayrılmak zorunda kaldı. 
GECEYİ LONG BEACH HOTELDE GEÇİRDİ
Manşet Alanya'dan gazeteci Hüseyin Kalaycı'nın edindiği bilgilere göre Tatlıses şifayı Alanya'da buldu. Tatlıses dün geceyi Alanya Türkler mahallesinde bulunan Long Beach Resort hotel geçirdi. Long Beach hotelde tedavi amaçlı kaldığı ve ünlü bir doktorun burada kendisini tedavi ettiği öğrenildi. Tatlıses'in bir süre daha Alanya'da kalması bekleniyor. 

ALANYADAN "EV" ALMASI GÜNDEMDE

Tatlıses'in tedavi uzun sürmesi halinde Alanya'da ev alacağı iddia edildi. Müteeahit firma ile görüşüldüğü ancak ismi ise sır gibi saklanıyor. Hüseyin Kalaycı-Özel Haber

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.