banner113

ALTSO BAŞKAN ADAYI TOKSÖZ'E KAYMAKAM'DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

banner106

ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, Demirtaş Spor Kulübü tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Demirtaş Mustafa Aras şenliklerine katıldı. 2009-2014 yılları arasında belediye başkanlığı yapan rahmetli Mustafa Aras anısına ve gençler için düzenlenen etkinlikler gün boyu devam etti. Gündüz düzenlenen kermes ve turnuvaların ardından etkinliklere akşamda  konserler ile devam etti. 

ALTSO BAŞKAN ADAYI TOKSÖZ'E KAYMAKAM'DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
16 Mayıs 2022 Pazartesi 13:17

banner108
banner238

ÜRKMEZER’DEN TOKSÖZ’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
Etkinliklerin ardından Demirtaş Spor Kulübüne katkıda bulunanlara Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer tarafından teşekkür plaketi verildi. ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz’e kulübe olan destek ve katkılarından dolayı Kaymakam Ürkmezer tarafından teşekkür plaketi verildi. Törende bir konuşma yapan Kaymakam Ürkmezer, ‘’Bu tür organizasyonları yapmak kolay değil, ancak bu tür etkinliklerde vatandaşlarımızın katılımını görmek hepimizi mutlu ediyor. Gün boyunca etkinliklere katılan vatandaşlarımıza , gençlerimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.
2009-2014 yılları arasında Demirtaş Belediye Başkanlığı yapan rahmetli Mustafa Aras anısına düzenlenen etkinliklere katılmaktan onur duyduğunu ifade eden ALTSO Başkan Adayı Tunahan Toksöz, ‘’Kaymakamımız  Sayın Fatih Ürkmezer’e, Mahalle Muhtarı Mustafa Doğrul’a, Kulüp Başkanı Mehmet Okyanus’a, kulüp yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Demirtaş ve bölge mahallelerimizin gençleri için Demirtaş Spor Kulübünün aktif olması son derece önemli. Kulübün bu tür faaliyetlerine her zaman destek olmaya hazırız. ’’ dedi.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.