banner113

BAŞKAN TOKLU’NUN ANKARA PROGRAMI DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI VE GENEL MERKEZ ZİYARETİ İLE DEVAM ETTİ

banner106

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun Ankara programı Dışişleri Bakanlığı ve Genel Merkez ziyaretleri ile devam ediyor.

BAŞKAN TOKLU’NUN ANKARA PROGRAMI DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI VE GENEL MERKEZ ZİYARETİ İLE DEVAM ETTİ
01 Haziran 2022 Çarşamba 19:03

banner108
banner238

Toklu, İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve Milletvekilleri ile dün Ankara’da Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ziyaretlerinin ardından bugün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu ardından da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'i ziyaret ettiler.

İlk olarak Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaret Eden Toklu burada Alanya gündemini değerlendirip ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ile de bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıların ardından AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu yapmış olduğu açıklamada;

 “Ankara’da, Alanya’mız için çok verimli bir hafta geçiriyoruz. İl Başkanımız ve Milletvekillerimizle birlikte bölgemiz ve  şehrimiz için Ankara’da önemli görüşmeler gerçekleştirdik. Gereken hizmetin Alanya'mıza yapılması ve şehrimizin her sektörde gelişmesi önem arz etmektedir. Bu yönde ki çalışmalarımız ve görüşmelerimiz sürüyor. Bugün ki temaslarımıza Dışişleri Bakanlığı ve AK Parti Genel Merkez ziyaretlerimizle kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Takım kaptanımız, gururumuz Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nu ziyaret ederek Alanya’mızı konuştuk, verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Sayın Bakanımızın Alanya’mıza ve bölgemize göstermiş olduğu hassasiyetin hepimiz farkındayız bu yüzden kendisine minnettarız. Bugüne kadar her talebimizi tek tek dinledi, yerine getirebilmek için her türlü girişimlerde bulundu. Buradan bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ardında AK Parti Genel Merkezimizde Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Erkan Kandemir'i İl Başkanımız ve Milletvekillerimizle birlikte ziyaret ettik. 

Bu vesileyle başta gururumuz, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na ve Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir'e bizleri kabulü ve misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.