banner247
banner174
banner113

Başkan Yücel, Konaklı'dan sonra diğer sözünü de yerine getiriyor...

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Konaklı düğün salonu'ndan sonra 2019'un ikinci sözünü de yerine getiriyor.

Başkan Yücel, Konaklı'dan sonra diğer sözünü de yerine getiriyor...

banner108
banner238
AVSALLAR KAPALI PAZAR ALANI İNŞAATI BAŞLADI 
Göreve geldiği 2014 yılından bu yana vatandaşlarla iç içe olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, özelikle mahalle toplantılarında dile getirilen vatandaşların taleplerini bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Avsallar Kapalı Pazar Yeri Projesinin inşaatına başlandı.
KESİMHANE VE ZABITA OFİSİDE YER ALIYOR
Avsallar Mahallesine bağlı 2197 parselde bulunan alana kapalı pazar alanı, kesimhane ve zabıta binası projesi inşaatı devam ediyor. Projede kapalı pazar alanının yanı sıra zabıta odası, ofis, mutfak ,umumi tuvaletler, mescitler ve kurban bayramında küçükbaş hayvan kesimi için kullanılacak olan bir adet kesimhane bulunuyor. 

Başkan Yücel, “ Vatandaşlarımızın her türlü pazar alışverişini geniş ve ferah bir sirkülasyon içinde rahatça yapabilmesini sağlamak için çelik konstrüksiyon üzerine branda ile gölgelikler tasarlandı. Engelliler için de her türlü ulaşım olanağı düşünülmüştür. 4720 m2 lik bir alana inşa edilecek olan Pazar alanını 2019 yılı içerisinde faaliyete geçireceğiz. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.