banner247
banner174
banner113

Başkan Yücel, tam 700 kişiyle bir araya geldi...

banner106

Başkan Yücel, tam 700 kişiyle bir araya geldi...

banner108
banner238
Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde Tosmur Ek Hizmet Binası’nda bulunan Beslenme Eğitimi ve Diyetisyenlik Hizmeti’nden yararlanan 700 danışan, Club Olive Garden’da gerçekleşen kahvaltıda buluştu.


Kahvaltıya; Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Adem Er ve Nazmi Yüksel ile Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül de katıldı.

Alanya Belediyesi’nin 4 yıl önce başlattığı Beslenme Eğitimi ve Diyetisyenlik Hizmeti, toplam 3 bin kişiye hizmet verdi. Bugüne kadar bu hizmetten yararlanan vatandaşlar, sağlıklı bir şekilde verilen programlar sayesinde fazla kilolarından kurtulurken, sağlıklı beslenme şekillerini de öğrenerek tekrar kilo alma riskinden kurtuldular.


Hayata geçirilen hizmetler kapsamında yapılan çalışmalardan bahseden Başkan Yücel, “Tosmur ek binamızda Alanya’ya kazandırdığımız diyetisyenlik hizmeti ile 3 bin vatandaşımızı sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirdik, orta öğretim ve lise dengi 13 bin öğrenciye de beslenme eğitimi verdik. Bunun yanında spor salonumuzu kullanan 843 vatandaşımıza da toplamda 17 bin 769 eğitim vermeyi başardık” dedi. Vatandaşlar, Başkan Yücel’e Alanya’ya kazandırdığı sosyal hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.