banner245
banner174
banner113

Güney, "Bayramlar kaynaşma günleridir"

banner106

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Ramazan Bayramı nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada vatandaşların bayramı kutladı ve büyükşehir olarak bayrama hazır olduklarını söyledi. 

Güney, "Bayramlar kaynaşma günleridir"

banner108
banner238

Güney açıklamasında “ 11 ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayını hep birlikte idrak ettik. Bol bol dua ettik ve ibadet yaptık. Allah tüm Müslümanların dualarını ve yaptığı hayırları kabul etsin. Ramazan’ın sonuna geldik ve 25 Haziran’da Ramazan Bayramını hep birlikte kutlayacağız. Ramazan Bayramı’nın başta ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne barış huzur, kardeşlik getirmesini temenni eder, tüm vatandaşlarımızın bayramını kutlarım “ dedi. Güney ayrıca Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya genelinde olduğu gibi Alanya’da da bayrama yönelik tedbirlerini aldığını ve hazırlıklarını tamamladığını söyledi.
Büyükşehir Ramazan Bayramı’na hazır
Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı rahat ve huzurlu geçirmesi için gereken önlemleri aldı. Zabıta, İtfaiye, ASAT başta olmak üzere birçok birim Ramazan Bayramı süresince görev başında olacak.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya genelinde olduğu gibi Alanya’da da halkın rahat bir bayram geçirebilmesi için gerekli hazırlıkları tamamladı. Bayram süresince Zabıta Nöbetçi ekipleri, hem denetim yapacak hem de şikayetleri değerlendirecek. Vatandaşlar, şikayetlerini 153 numaralı zabıta merkezine bildirebilecek.
Asat’ta nöbetçi ekip
Antalya Su ve Atık Su İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü de su ve kanalizasyon hizmetlerinde meydana gelebilecek herhangi bir olumsuzluk karşısında 483 nöbetçi personel bulunduracak.ASAT yetkilileri, herhangi bir su arızası durumunda vatandaşların ALO ASAT 185 numaralı telefonu 24 saat arayabileceklerini kaydetti.
İtfaiye iş başında
İtfaiye Dairesi Başkanlığı da bayram boyunca görevde olacak. İtfaiye ekipleri, Antalya sınırlarında 36 ayrı grup, 580 personelle 24 saat çalışmalarını sürdürecek. Merkez Grup başta olmak üzere, ilçelerdeki itfaiye ekipleri ve motorize ekipler, olası bir yangına ya da kurtarmaya karşı 24 saat hazır olacak. Vatandaşlar, yangın ihbarını ALO İTFAİYE 112 numaralı telefona bildirebilecek.

banner109

Etiketler; #hüseyin güney
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.