banner247
banner174
banner113

Hasan Subaşı, büyükşehirdeki karmaşayı yorumladı

banner106

Antalya'nın tecrübeli eski belediye başkanlarından ve İYİ parti ntalya Milletvekili Hasan Subaşı, büyükşehirde yaşanan yetki krizi ve görevden almalarla ilgili görüşlerini açıkladı. Subaşı, başkan vekili Mehmet Hacıarifoğlu'nun Böcek tarafından e/imzayla alınmasını ve iki meclis üyesinin görevlendir

Hasan Subaşı, büyükşehirdeki karmaşayı yorumladı

banner108
banner238

Subaşı, başkan vekili Mehmet Hacıarifoğlu'nun Böcek tarafından e-imzayla alınmasını ve iki meclis üyesinin farklı tarihlerde görevlendirilmesini, tartışmalı ve kuşkulu bulduğunu açıkladı.

İşte Subaşı'nın o açıklaması:

"GARİP BİR DURUM !

Antalya kamuoyunda, genel sekreter Cansel hanımın başkanlık yetkilerini kullanmak konusunda iddialı bir tutum içinde olduğuna dair kanaat hakim. Basında son günlerde Muhittin başkan tarafından vekalet görevi verilmiş Mehmet Hacıarifoğlu'nun basına sıkça yansıdığı gibi, genel sekreterin yetki kullanma tutumundan belli ki rahatsızlığı nedeniyle bir kısım yetkileri bizzat kendisinin kullanacağını bildirmesi üzerine konu basına göre krize dönüşmüştü. Bir gün sonra da elektronik imzayla sayın Böcek'in, vekil tayin ettiği kişiyi görevden alarak İki meclis üyesini farklı tarihlerde yetkilendirimiş olması da tartışmalı ve kuşkuyla karşılanacak bir tasarruftur!..Ayrıca hastanede ciddi tedavi altındayken vekil tayin ettiği kişinin vekaleten alınmasını gerektirir bir sorun varsa takip edecek durumda olmayan sayın başkanın bu tür eylemlere alet edilmesi de Antalya büyükşehir belediyesi ile bağdaşır bir işlem değildir. 

Sayın başkanın bir an önce sağlığına kavuşması dileğiyle.."

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.