banner247
banner174
banner113

Hayri Doğan caddesinde asfalt çalışması başladı!

banner106

Alanya Belediyesi, Oba Mahallesi Hayri Doğan Caddesi'nde asfalt çalışmasına başladı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Çarşamba, Cikcilli ve Oba Mahallesi kaliteli ve alternatif bir ulaşım güzergahına kavuştu” dedi.

Hayri Doğan caddesinde asfalt çalışması başladı!

banner108
banner238

Alanya Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay ulaşıma açılan Cikcilli ve Metro Market arkasından Oba Çarşamba Caddesi’ne bağlantısı yapılan Hayri Doğan Caddesi’nde asfalt çalışması başlatıldı. Kaldırım ve orta refüj dolgu çalışmalarının sürdürüldüğü, 20 metre genişliğindeki caddede asfalt çalışmaları Olive Garden Düğün Salonu Bağlantı yoluna kadar devam edecek.

Çalışmanın hafta sonu tamamlanacağını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “370 metre uzunluğunda 20 metre genişliğindeki yol, asfalt çalışması ile Çarşamba Caddesi’ne kesintisiz ulaşımı sağlamış olacak.” dedi. Çarşamba, Cikcilli ve Oba Mahallesi’nin alternatif kaliteli bir yola kavuştuğunun altını çizen Başkan Yücel, “Vatandaşlarımız bu yolda kaliteli bir seyir zevki yaşarken, zamandan ve yakıttan da tasarruf etmiş olacaklar. Tüm Alanya halkına hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.