banner83
banner174
banner113

Mahmutların cehresini değiştirecek proje Başkan Yücel'den...

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Alanya’nın en büyük Kültür Merkezi ve Düğün Salonunu Mahmutlar Mahallesine kazandırıyor. 

Mahmutların cehresini değiştirecek proje Başkan Yücel'den...

banner108

Projenin ihale aşamasına geldiğini aktaran Başkan Yücel, 2019 yılında aynı zamanda dev bir sosyal tesis olan Düğün Salonu projesini hayata söyledi.
AVLUDA SOSYAL HAYATIN YAŞATILDIĞI DEV PROJE 2019 DA HAYATA GEÇİRİLİYOR
Alanya'nın nüfus yoğunluğu bakımından en büyük mahallesi olan Mahmutlar'a düğün salonu ve kültür merkezi yapılıyor. Projenin Türk Mimarisinin modernleşmesi,  avluda sosyal hayatı yaşatan bir proje olduğunun altını çizen Başkan Yücel,  doğal hayat ile mekan bağlantılarının büyük bir titizlikle yansıtıldığı dev kültür merkezi ve düğün salonunu 2019 yılında Mahmutlar halkının hizmetine sunacaklarını belirtti.

LED SERTİFİKALI VE  EKOLOJİK BİNA
Alanya’nın ekolojik şartların uygun olarak hazırlanan projede, gelin odası, konferans salonu,mescit,nikah salonu ve dükkanlar yer alıyor. Sıcak giriş, sanatçı girişi ve avlulu yapı özelliği ile bölgenin en kapsamlı düğün salonu ve kültür merkezi olmaya aday merkez LED sertifikalı ve ekolojik bina özelliği ile de göz kamaştırıyor
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.