banner247
banner174
banner113

MHP'li Türkdoğan "Aytemiz Akaryakıt tesisindeki tavrımız aynı!

banner106

MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız'ın katılımları ile İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'ın Başkanlığında olağan yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. 

MHP'li Türkdoğan "Aytemiz Akaryakıt tesisindeki tavrımız aynı!

banner108
banner238

Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Özdemir'in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda ileriki günlerde gerçekleştireceğimiz çalışmalarla alakalı istişarelerde bulunuldu. 

İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan toplantı sonrası yapmış olduğu açıklamalarda ; "SMA Hastası Ahmet Bebeğimizin tedavisi için düzenlenen kampanyanın başarıyla  sonuçlanması bizleri son derece mutlu etmiştir. Alanya’da yaşayan herkes karınca kararınca imkanları ölçüsünde elinden geleni yapmıştır. Kapmpanya yüzde 3’lerdeyken farkındalık yaratan Yıldız Yücel hanımefendi ve Cemile Pehlivan hanımefendi öncülüğündeki gönüllü Annelerimize, en başta Ahmet Bebeğimizin Annesine, Dışişleri Bakanımıza, Belediye Başkanımıza, Siyasi Parti Teşkilatlarına, Oda ve dernek başkanlarına ve son düzlükte el atanlara ve  Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Alanya kendisine yakışanı yapmıştır.

Yine Alanya’mızın önemli gündemi ve beklentisi Turizm Esnaflarımızın işyeri kapanma saatleri ile alakalı taleplerini Milletvekilimiz Sayın Abdurrahman Başkan, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya iletmişti. İlk Bakanlar Kurulu Toplantısında İşyeri kapanma saatlerine yeni bir düzenleme yapılacağını Ümit ediyor ve öngörüyoruz. Gündemdeki bi diğer konu olan Dim Alacami’de yapılması gündeme gelen HES’e karşı olduğumuzu daha önce yerinde yaptığımız ziyaretle ifade etmiştik. Bizler MHP Alanya İlçe Teşkilatı olarak her türlü doğa katliamına karşıyız ve HES’e karşı tavrımızda tıpkı ilk işaret fişeğini attığımız Aytemiz Akaryakıt ve LPG dolum tesisinde  ki tavrımız ve duruşumuzla aynıdır. Yani Alanya’mıza ve çevreye zarar veren her şeye ve herkese karşı dik duruşumuz devam edecektir. 
Milliyetçi Hareket Partisi Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin ifadesiyle “Hakkın yolunda, milletin yanında” olmaya ve Ülkemizin ve Milletimizin bekası için oluşan Cumhur İttifakı çizgisinde çalışmalarına devam edecektir. Alanya kamuoyuna saygılarımla..."
 
banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.