banner247
banner174
banner113

Sönmez'in seçim gezileri sürüyor

banner106

Millet İttifakı İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez; Kırsalda olduğu kadar Merkez çalışmalarına da devam ediyor. 

Sönmez'in seçim gezileri sürüyor

banner108
banner238
‘OBA ve TOSMUR ESNAFINI ZİYARET ETTİLER’
Sabah ziyaretlerine Oba Mahallesinden başlayan ardından Tosmur Mahallesi’ndeki esnafları ziyaret eden İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez; İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın; CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Oba Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret ettiler. Esnaflarla sohbetinde, esnafın sıkıntılarını dinleyen Sönmez; “ Bizler Herkesin Yüzü Gülsün diye yola çıktık ve bu yolda esnaflarımızın yükünü hafifleterek yüzlerini güldüreceğiz.”dedi. 
KIRSALDA AKŞAM TOPLANTISI’
Oba ve Tosmur Mahallesi esnaf ziyaretinin ardından Süleymanlar köyüne geçen Sönmez ve ekibi halkla toplantı gerçekleştirdi. Halkın isteklerini ve şikayetlerini dinleyen Sönmez; bölgenin sorunlarına hakim olduklarını ve yapacakları hizmetleri bölgenin talebine göre şekillendireceklerini dile getirdi. Süleymanlar Mahallesi ziyaretinin ardından Türktaş Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluşan ekibi halk yoğun bir ilgiyle karşıladı. 

Toplantıdan önce vatandaşlarla birebir sohbet eden Sönmez, vatandaşların talebini tek tek not ettirdi. Özellikle ilköğretim öğrencileri için ücretsiz servis hizmeti sağlayacağını belirten Sönmez; ‘Ailelerimizin yükünü hafifletirken, çocuklarımızın da güvenle ve mutlulukla okullarına gitmelerini sağlayacağız.’ dedi. Türktaş Mahallesinin ardından Kayabaşı’na geçen ekip burada da vatandaşlarla geniş çaplı bir toplantı düzenleyerek mevcut sorunlarına çözüm olacaklarını ve yapılması ve ulaşması gereken hizmeti halka ulaştıracaklarını dile getirdi.

 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.