banner113

Taksimetre zammı ile ilgili açıklama

banner106

Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış önemli açıklamalarda bulundu

Taksimetre zammı ile ilgili açıklama
28 Aralık 2021 Salı 13:51

banner108
banner238


Çalış "Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 virüsüne rağmen göreve geldiğimiz günden bugüne her şartta görevimizin başında olduk. Her daim sorumluluğumuzun bilincinde olarak sorunlarınızın çözümü noktasında her platformda mücadelemizi en iyi şekilde sürdürdük ve sürdürmeye de devam edeceğiz.

Özellikle Taksimetre zamları konusunda verdiğimiz mücadele hepinizce malum olduğu kanaatindeyim. Taksimetre zammı alabilmek için iki gün üst üste rahmetli annemin taziye yerini terk etmek zorunda kaldım. Yaptığım her mücadelede siz değerli meslektaşlarımın lehine sonuçlar alma gayreti gösterdim. Tabi ki Taksimetre konusunda son sözü söyleyecek yetkili mercii, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin BÖCEK’tir. Ancak bugüne kadar verilen zamların bizleri tatmin etmediğini ve uygulanamayacağını, güncel piyasa koşullarına göre yeniden tüm esnafımızı tatmin eden bir zammın verilmesini talep ettik. Taksimetre zammı konusunda görüşmelerim halen devam etmektedir. Sonuç alana kadar sizlerin bu haklı davanızda dün olduğu gibi bugün de yanınızda olarak mücadelemizi sürdüreceğim. 

Şunu bilmenizi isterim ki, Alanya Şoförler Odamızın bünyesinde bulunan bütün esnaflarımız görev süremiz içinde bizim sorumluluğumuzdadır. Biz taksicimiz, kamyoncumuz ve diğer tüm esnaflarımıza sonuna kadar güveniyoruz. Her bir esnafımız bizim için kıymetlidir, değerlidir. Her anı fedakarlıklarla dolu emeğinizin emanetçisi olarak, odamızın daha güçlü olması adına gece gündüz demeden sizlerin de desteğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.