banner247
banner174
banner113

Toklu "Bu düpe düz alçaklık"

banner106

Toklu "Bu düpe düz alçaklık"

banner108
banner238
Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu Fransa’daki İslamafobik söylemlere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakarete sert tepki gösterdi.
BU DÜPE DÜZ ALÇAKLIK
Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu Fransa  da  İslam’a,  Peygamber Efendimize ve  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içerikli yayınlara tepki gösterdi. 
Fransız dergilerinde başlatılan islam düşmanlığının Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un söylemleriyle adeta bir devlet politikası haline  geldiğini söyleyen Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Toklu” Fransız Carlio Hebdo Dergisi’nin Peygamberimiz Hz. Muhammed’le ilgili   çizimleriyle  başlayan İslam düşmanlığına, Fransa Cumhurbaşkanı Macron söylemleriyle adeta destek verdi. Hadsizlik  ve alçaklıkta sınırları aşan aynı dergi şimdide Cumhurbaşkanımızı hedef almıştır. Sözde medeniyetin , insan haklarının beşiği, sözde medeni Fransa’nın  zihnindeki gün yüzüne çaktırmıştır.  Bunun fikir ve basın özgürlüğüyle açıklanabilecek tarafı yoktur. Bu düpedüz alçaklıktır, bu faşist   zihniyeti şiddetle kanıyorum dedi.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hedef alınmasının altında yatan gerçeğin başka olduğunun altını çizen Başkan Toklu” Bugün islam coğrafyasının umudu Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye’dir. Türkiye’nin güçlenmesi, büyümesi bunları rahatsız etmektedir. Hazımsızlıkları hadsizliklerini beraberinde getirmektedir. Dünya üzerinde nerede bir mazlum varsa  ona uzanan el Türkiye’nin elidir. Nerede bir mağdur varsa onu koruyan Türkiye dir, Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hal böyle olunca, yıllardır ülkeleri sömürü düzeniyle  fakirlikten, açlıktan öldüren bu faşist zihniyet dilinin altındaki baklayı çıkarmıştır. Bizlere dinimiz üzerinden saldırıyorlar. Peygamberimiz üzerinden saldırıyorlar, Cumhurbaşkanımız üzerinden saldırıyorlar. Ama artık Türkiye eski Türkiye değildir. Karşılarında  otur dedikleri zaman oturan kalk dedikleri zaman bir Türkiye yok. Karşılarında dünya beşten büyüktür deyip dünyada ezilenlerin tek sesi olan Recep Tayyip Erdoğan var”diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Edoğan’ın Fransız mallarına boykot çağrısını desteklediklerini bu konuda üzerlerine düşeni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini dile getiren Başkan Mustafa Toklu” Dinimize  saldıran peygamberimize saldıran, bütün kutsallarımızı hedef alıp, hedef gösteren, Cumhurbaşkanımıza  hakaret eden Fransa’nın ülkemizde satışı olan mallarını en sert şekilde boykot edeceğiz. Onlar Türk mallarını nasıl boykot ediyorsa bizde aynı şekilde onların mallarını boykot edeceğiz. Hemşerilerimizin bu konuda gereğini yapacaklarından hiç şüphem yoktur “ diyerek sözlerini tamamladı.
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.