banner247
banner174
banner113

Yeniacun: Kan bağışı yapmayı ihmal etmeyelim

banner106

Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve Yönetimi Kızılay’a kan bağışında bulunarak örnek bir davranışa imza attılar. 

Yeniacun: Kan bağışı yapmayı ihmal etmeyelim

banner108
banner238


Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri yine örnek bir davranış sergilediler. Kızılay’ın Alanya Hükümet Meydanı üzerinde kurmuş olduğu Kan Bağış Çadırına giden gençler, kan bağışında bulundular. Kalabalık bir grupla kan bağışında bulunan Ak Gençlik üyeleri, herkesi Kızılay’a kan bağışında bulunmaya davet ettiler.

“HERKESİ KAN BAĞIŞI YAPMAYA DAVET EDİYORUZ”

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun, bir değerlendirmede bulunarak, “Bugün yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Kızılay’a kan bağışında bulunduk. Korona virüsle mücadele ettiğimiz bu pandemi döneminde belki de en büyük ihtiyaç kan bağışı. Bizim kanlarımızı bekleyen binlerce hastaya şifa olmak için kan bağışı yapmayı aksatmamalıyız. Kızılay’ın Alanya’da kurmuş olduğu çadır da, tüm hijyen önlemleri alınmış bir durumda. Herkes gelip gönül rahatlığı ile kan bağışında bulunabilir. Herkesi Kızılay’ın kan bağışı çadırına davet ediyorum.” dedi.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.