banner83
banner174
banner113

Alanyaspor'dan çağrı

Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, sabah antrenmanı öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Alanyaspor'dan çağrı

banner108
banner238
Bakkal yaptığı açıklamada, “Geldiğimden bu yana dört maça çıktık. Beşiktaş maçının 1. devresi hariç, tüm maçlarda çok daha iyi performans gösteren çok daha iyi oynayan bir takımım var. Şöyle baktığınız zaman hemen üst tarafta bulunan 31, 32 ve 34 puanı olan takımlara yaklaştık. Tabi bu geldiğim dönemdeki 21 puan işin ciddiyetini ortaya koyuyordu. Gençlerbirliği, arkasından Başakşehir sonra Göztepe Beraberliği ve en son oynadığımız Beşiktaş maçını oynadık, şimdide 34 puanı bulunan Akhisar maçına çıkacağız. Bizimde 28 puanımız var.
BIÇAK SIRTINDA GİDİYORUZ
Takımımın eksik olmaması, tam kadro çalışmamız bizim için bir avantaj. Bu geldiğimiz noktayı, rakipler üç büyüklerle yani zorlu rakiplerle oynarken, Akhisar maçını bizim lehimize çevirmemiz gerektiğini oyuncularıma da söyledim. Herkeste bunun farkında zaten. Belkide haftalarda yaklaştıkça bu maçlarda bizim, özellikle takımımızın camiamızın ve ben geldikten sonraki ortak için söylüyorum. İnanılmaz olan taraftarımıza daha çok ihtiyacımız var. Çünkü bu maçlar bir daha oynanmayacak. Belki yedi hafta süreç var gibi görünüyor ama kazandığımız zaman rakibe üç puan yaklaşıyoruz. Çok zorlu bir maç oynayacağız. Bununda hepimiz bilincindeyiz. Gerekli mücadeleyi göstereceğimizi biliyorum ama hem taraftarımızın hem camiamızın desteğine ihtiyacımız var. Bunu açıkça net söylüyorum. Çünkü kabul etmemiz gerekiyorki durumumuz bıçak sırtında gidiyoruz. Çok kaliteli takım olduğumuzu her zaman söylüyorum. Sadece takımın performansını arttırabilecek davranışları sergileyip, özellikle Akhisar maçını kazanıp, ondan sonraki haftalara daha güvenli bakmamız gerekiyor.
TARAFTARI MAÇA DAVET EDİYORUM
Beşiktaş maçında ikinci devrede ortaya konan oyundan memnunum. Özellikle sonradan giren oyuncuların, oynamayan oyuncuların ve takımın gösterdiği coşkudan memnunum. Tek istediğim var. İçerideki Akhisar maçını lehimize çevirmek. Herşeyin sonu değil ama bizim için çok büyük bir başlangıç olabilir. Onun içinde tüm taraftarımızı göreve davet ediyorum. Bu maçı onlarla beraber kazanmak ayrı bir güzel olacak. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.