banner113

MAHMUTLAR SPOR KOMPLEKSİ’NDE GERİ SAYIM

banner106

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, kenti sporun ve sporcunun başkenti yapma vizyonuyla hayata geçirdiği Mahmutlar Spor Kompleksi son rötuşların ardından kısa sürede hizmete açılacak.

MAHMUTLAR SPOR KOMPLEKSİ’NDE GERİ SAYIM
30 Haziran 2022 Perşembe 16:29

banner108
banner238

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ‘sporun ve sporcunun kenti Alanya’ vizyonuyla yatırım planları arasına aldığı Mahmutlar Spor Kompleksi’ndeki çalışmaların tamamlanma aşamasına geldiğinin müjdesini verdi. 20 dönümlük alanda hayata geçirilen; yaş grubuna göre ikiye bölünebilen futbol sahası, 750 kişilik tribün, soyunma odaları, duş ve tuvaletler, hakem odası, idari ofisler ve pek çok farklı spor dalına hizmet verebilecek altyapıya sahip tesiste son rötuşlar yapılıyor.
BAŞKAN YÜCEL: “MAHMUTLARIMIZ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”
Kentte turizmden ticarete, tarımdan sanayiye kadar pek çok alanda proje üretmeye ve hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Başkan Yücel, “Bunları yaparken vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak, yeni yaşam alanları oluşturmak da temel görevimiz. Kentimizin nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu Mahmutlarımıza bu dev tesisi kazandırdığımız için çok mutluyuz. İnşallah kısa zaman kalan ufak rötuşlarını da tamamlayıp vatandaşlarımızın ve sporcularımızın hizmetine açacağız” diye konuştu. Başkan Yücel, tesisin başta Mahmutlar halkına ve kente hayırlı olmasını diledi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.