banner113

ALSİAD yönetimi, protokol ziyaretinde

banner106

Ali Kamburoğlu başkanlığındaki ALSİAD yönetimi protokol ziyaretinde bulundu

ALSİAD yönetimi, protokol ziyaretinde
15 Eylül 2021 Çarşamba 14:58

banner108
banner238


ALSİAD Yönetim Kurulu protokol ziyaretleri kapsamında, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Mehmet Şahin’ in, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sn. Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’ nın ve Antalya Jandarma İl Alay Komutan Yardımcısı Sn. Albay Serkan Akbaba ve Alanya Jandarma İlçe Komutanı Sn. Yarbay Engin Burak Mindivanlı’ nın ziyaretlerinde bulundular.
Ziyaretler kapsamında gidilen ilk isim ALTSO Başkanı Sn. Mehmet Şahin oldu. Yapılan görüşmede Yönetim Kurulu, devam etmekte olan ve hayata geçirilmesi planlanan projeler ile ilgili Sn. Şahin’ i bilgilendirdi. Ayrıca ALTSO Başkan Yardımcısı, ALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu’ na sürpriz doğum günü patası kesildi. Ali bey’e yeni yaşında mutluluklar diler, Sn. Şahin’ e güzel sürprizinden ötürü teşekkür ederiz.

Ziyaretler kapsamında gidilen bir diğer isimse ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sn. Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı oldu. Kendisinden Covid süreci ile ilgili bilgi alınırken, Alanya’ nın süreci nasıl geçirdiği hakkında sohbette bulunuldu.

Son olarak Antalya Jandarma İl Alay Komutan Yardımcısı Sn. Albay Serkan Akbaba ve Alanya Jandarma İlçe Komutanı Sn. Yarbay Engin Burak Mindivanlı ziyaret edildi. Yapılan sohbette Alanya' daki asayiş ve güvenlik sorunları konuşuldu. ALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Akın Ali Kamburoğlu ve Yönetim Kurulu tarafından, kendilerine Alanya'da sağladıkları huzur ve güven ortamı için teşekkür edildi.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.