banner113

QUATTRO FAMİLY VE QUATTRO BEACH OTELLERİ 2022 SEZONUNA ÖDÜLLERLE BAŞLADI

banner106

Doğrulanmış misafir görüşleri ile Türkiye’nin önde gelen otel değerlendirme platformu Otelpuan.com, 2022 yılı için her yıl 10.000 otel içinden seçilen en iyi 100 oteli açıkladı.

QUATTRO FAMİLY VE QUATTRO BEACH OTELLERİ 2022 SEZONUNA ÖDÜLLERLE BAŞLADI
20 Nisan 2022 Çarşamba 15:49

banner108
banner238


KURUMSAL ÇİZGİSİ 
Misafir memnuniyeti en büyük önceliği olan ve sürekli başarıyı hedefleyen Alanya'nın Konaklı mahallesinde bulunan Quattro Beach ve Quattro Family otelleri, Otelpuan.com 2022 Ödülleri kapsamında en iyi 100 otel arasına girdi. Hasan Doğan ve Ahmet Doğan ın sahibi oldukları Quattro Hotels her yıl olduğu gibi bu yılda servis kalitesinden ödün vermeyerek misafir yorumları ve değerlendirmeleri sonucunda bu ödülleri almaya hak kazandı. Alanya nın önde gelen kurumsallaşmayı tamamlayan otellerinden olan gurup misafir memnuniyetine verdiği önem kadar personel memnuniyetine de yıllardır yapmış olduğu yatırımın meyvelerini topluyor.

BU BİR EKİP İŞİDİR
Gelecekteki tüm misafirleri için her zaman en üst düzeyde hizmet vermeyi hedeflediklerini belirten Otellerin Genel Müdürleri Hacı Ali Uğurlu ve Mehmet Ali Orhan "Bu başarı bir ekip işidir. Tüm ekip arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz. Misafirlerimizin olumlu geri dönüşleri bizleri motive eden en büyük kaynaktır. Otelpuan.com’un her yıl açıkladığı listede kentimizi ve bölgemizi gururlandırmaktan ötürü çok mutluyuz. Türkiye'de ilk 100’de olmak önemli bir başarı. Bu yılda her yıl olduğu gibi daha çok çalışıp, misafirlerimizin tatillerini en özel şekilde geçirmelerini sağlayacağız” dediler

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.