banner113

BBP İLÇE BAŞKANI UĞUR: YAZICIOĞLU'NUN İZİNDE YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

banner106

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Mehmet Uğur, merhum genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölüm yıldönümü ile ilgili açıklamada bulundu.

BBP İLÇE BAŞKANI UĞUR: YAZICIOĞLU'NUN İZİNDE YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ
25 Mart 2024 Pazartesi 15:22

banner108
banner238

Uğur açıklamasında şunları söyledi.
Bugün, Türk siyasetinin önemli isimlerinden biri olan Muhsin Yazıcıoğlu'nun aramızdan ayrılışının yıldönümünü bir kez daha derin bir hüzünle anıyoruz. 25 Mart, Türkiye'nin kaybettiği değerli bir lideri, vatansever bir şahsiyeti yad etmek için bir vesile olarak önümüzde duruyor.

Muhsin Yazıcıoğlu, sadece siyasette değil, aynı zamanda Türkiye'nin sosyal ve kültürel dokusunda derin izler bırakan bir isimdir. Vatanına, milletine olan sevdasıyla bilinen Yazıcıoğlu, dürüstlük, cesaret ve kararlılıkla dolu duruşuyla takdir edilen bir liderdi. Halkının sesi olmayı kendine şiar edinmiş, samimi ve ilkeli duruşuyla geniş kitlelerin sevgisini kazanmıştı.

Ancak, aramızdan ayrılışının üzerinden yıllar geçse de, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mirası ve idealleri hala yaşamaktadır. Onun mücadeleci ruhu, vatanseverliği ve adalet arayışı, Türkiye'nin geleceğine ışık tutmaya devam etmektedir. Bu vesileyle, onun özlemle anıldığı bu günde, Türkiye'nin birlik ve beraberliğini daha da pekiştirmek için hep birlikte çalışmaya devam etmeliyiz.

Şehadetinin 15.sene-i devriyesinde Şehit liderimiz, Muhsin Yazıcıoğlu'nun ailesine, camiamıza, sevenlerine ve tüm Türk milletine başsağlığı diliyor, onun izinde yürümeye devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz. 

banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.