banner113

ALANYA'DA EĞİTİM ÇALIŞANLARININ DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

banner106

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu’na bağlı olarak Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Hizmetleri İş Kolunda faaliyet yürüten Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası’nın (TEÇ-SEN) Alanya İlçe Temsilciliği’nde nöbet değişimi yaşandı.

ALANYA'DA EĞİTİM ÇALIŞANLARININ DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ
10 Ağustos 2022 Çarşamba 14:10

banner108
banner238

Türkiye genelinde 10 binin üzerinde üyesi olan TEÇ-SEN’in Alanya İlçe Temsilciliği Yönetim Kurulu’nda Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan Bekir Özsoy (İlçe Başkanı), Ercan Eroğlu (İlçe Başkan Yardımcısı), Elvan Tekin (İlçe Başkan Yardımcısı), Gülten Altunsoy (İlçe Kadın Kolları Başkanı) ve Emrah Çiftçi (İlçe İş yeri Temcilcisi) olarak görevlendirildiler.

TEÇ-SEN Alanya İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri yaptığı ortak açıklamada “5 Ağustos 2022 tarihli ve 104 saylı karar ile bizi bu göreve layık gören sayın TEÇ-SEN Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimize ve TEÇ-SEN Antalya İl Başkanı sayın Murat Soydinç’e çok teşekkür ediyoruz. Genel merkezimizden aldığımız güçle tüm eğitim çalışanlarının ve öğretmenlerin yanında olarak her konuda destekçileri olacağız. Alanya’mıza ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Allah bizleri utandırmasın. Ayrıca bizden önce bu görevi yürüten arkadaşlarımıza da yaptıkları çalışmalar için teşekkürü bir borç biliyoruz” 
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.