banner247
banner174
banner113

Bu proje de her şey var. İncekum ve bölgesine dev proje...

banner106

Tüm mahallelerde olduğu gibi batı mahallelerinde de yol, altyapı ve asfalt hizmetlerini en ücra köşelere kadar ulaştıran Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bölgeleri sosyal ve ekonomik yönden şaha kaldıracak projeleri de hayata geçirmeye devam ediyor. İ

Bu proje de her şey var. İncekum ve bölgesine dev proje...

banner108
banner238
NCEKUM VE ÇEVRE MAHALLELERİNE DÜĞÜN SALONU 
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahallelerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında dev projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Okurcalar, İncekum ve çevre mahallelere düğün salonu müjdesini veren Yücel, “İncekum Mahallemizde vatandaşlarımızın her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir düğün salonu inşa edeceğiz. Projesini hazırladık, ihalesini 8 Ocak’ta gerçekleştirdik. 1.5 Milyon TL’ye bitirilecek olan merkezdeki Eşgilik Düğün Salonumuz tarzında yarı açık hizmet verecek düğün salonumuzu hem İncekum bölgesinin hem de çevresindeki mahallelerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarladık. İnşallah en kısa zamanda inşaatına başlayıp, bölgenin hizmetine sunacağız” dedi.

OKURCALARA 4 DÖNÜMLÜK PARK
Başkan Yücel, “Okurcalar’a D-400 kenarı Kapalı Pazar Alanı çaprazına 4 dönümlük bir alana çok büyük bir park yapıyoruz. Basket sahası, mini futbol sahası, fitness aletleri, çocuk oyun grupları ve dinlenme alanları olan parkımızın projesi hazır. Park ve yeşil alanlarımızın arttırılmasına çok önem verdik. Bölgede yeşil alanların sayısını eskiye oranla 3 kat arttırdık” dedi..
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.