banner127

CHP İLÇE BAŞKANI KANDEMİR, RAKİP PARTİLERİN EKMEKLERİNE YAĞ MI SÜRÜYOR! PARTİDE “HIR” ÇIKTI!


HÜSEYİN KALAYCI

HÜSEYİN KALAYCI

Okunma 16 Aralık 2023, 10:09

Valla biz gazetecilere en çok malzeme CHP'den çıkıyor. Fazla sözü uzatmayalım direk konuya girelim...

Ununu elemiş eleğini duvara asmış derken Ümran Aykut ablamız CHP Alanya kadın kolları başkanlığına tekrar atanmış. Kendisini çok severim. 32 yıl önce başladığım gazetecilik mesleğinde yine CHP'nin kadın kolları başkanlığında Ümran Aykut vardı.

Valla Bülent Kandemir başkan, yerel seçimleri kazanmamak için tüm olumsuzlukları maşallah hazırlıyorsun. Sanki rakip partilerle anlamış gibi bir çalışma içerisinde.

Yav arkadaş sen hiç parti tabanının sesini dinlemiyormusun. Sana parti tabanı diyor ki belediye başkan adayını uzakta aramana gerek yok yanı başında var diyor, yok sen reddediyorsun.

Yav arkadaş, Ümran Aykut ablamız eski kadın kolları başkanı 70'i devirmiş deniyor, sen tekrar gelip kadın kolları başkanlığına atıyorsun. Hiç genç kadın üyemiz yok…

Yani valla ben seni anlamadım sayın Kandemir.

Çıkardığım sonuç ise şu, Kandemir'in amacı seçimi kazanmak falan değil, 5-6 meclis üyesini belediye'ye girsin o yeterli. Az olsun, öz olsun mantığında. Valla Kandemir, rahmetli Baykal döneminde görevden alınmıştın, sanırım yine görevden alınmak için yoğun bir çaba sarfediyorsun... Bu arada dün yönetim kurulu toplantısındaki iken odaya biranda CHP'nin bir önceki dönem başkanı ve Kandemir'i de destekleyen Çoşkun Karadağ girer.

Karadağ derki "Hayırdır beyler ne yapmaya çalıyorsunuz. Hangi pazarlıklar içerisindesiniz. Bizlere sormadan adayı nasıl belirleyebilirsiniz" der, bunun üzerine CHP teşkilatında sert tartışmalar çıkar. Hem de öyle böyle değil. Yoldan geçenler bile tartışmaları duymuş... Mevlâ Görelim Neyler, Neylerse Güzel Eyler ...  Ama bize bu Kandemir başkanlığındaki CHP'den daha çok malzeme çıkar...

Kalın Sağlıcakla….

Not: Buarada diğer partilerde CHP'de İnşallah düşük profilli bir aday çıkarda oylar bizlere gelir diye dua ediyorlar:):)

banner128
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.