banner247
banner174
banner127

Türel'in rant projeleri 2..!


HÜSEYİN KALAYCI

HÜSEYİN KALAYCI

Okunma 12 Mart 2019, 15:31


Boşa geçen beş yıl sonunda sayın Türel'in yeni vaatlerini içeren 32 sayfalık kitapçığını okuyorum da, sayın başkan daha önce neredeydin demekten kendimi alamıyorum.
2014 'de CHP'nin Büyükşehir yasası ile ilgili eleştiri yaparken, Brezilya dizisi gibi astı astarı olmayan yalan makinesi diyordunuz bu kitapçıkta, bir nevi Hindistan dizisini andırıyor bana.
1. Akdağ kayak merkezi, bu proje 30 yıldır Alanya'nın hayali ama bugüne kadar hep bir parmak gibi kaldı. Hiç resmi bir çalışma yok. Yani vaat var icraat yok..
2-Alanya Kültür merkezi: Kitapçıkta görüntü var, icraat yok..!
3- Sosyal konut adı var yeri yok...
4- Alanya-Manavgat otobanı, nasıl oluyor da karayolları hizmetleri dahilindeki yol, büyükşehir projesi oluyor, anlamıyorum...
5-Köy konaklarını 5 yılda 1 tane yaptınız mı da şimdi 68 köye konak yapacaksınız!
6-Millet bahçesi için tasarlanan karayolları alanı, rantiyenin gözde yeni doğrusu...Akıbetini merak ediyorum...
7-Alanya spor tesisleri: Alanyaspor 3 yıldır süper ligde oynuyor. Siz beş yıldır başkansınız, bu tesisinin temelini atmak için niye bugüne kadar beklediniz?
Saygıdeğer okuyucularım, yazacak, söyleyecek çok sözümüz var ancak sizlerde yapılanların yaşananların farkındasınız umarım...
Bu nedenle fazla detaya girmiyorum.
Bu asılsın vaatleri sözleri Alanya halkının dikkate aldığında sanmıyorum.
Alanya halkını kendi haline bırakın.
Bu güne kadar avutulduk, şunu bilmeniz de fayda var. Bizim ivedi olarak il olmamız gerekiyor. Hizmet sizin olsun. Alanya ili bizim olsun. Biz hizmette yaparız, iş veririz, aş veririz Alanya halkı bunu başaracak güçte!
Kalın sağlıcakla...
 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.